BOHEMIA FR SYSTEMS
spol. s r.o.
Kydlinovská 161/27
HRADEC KRÁLOVÉ
tel.: 495 212 802
e-mail: infopluvitec.cz


Tématické odkazy:
STAMACO


Reklamní partner:

 

KONTAKTY HISTORIE PLUVITEC VÝSTAVY DOKUMENTY

PLUVITEC S.p.A.

Hlavním obchodním partnerem pro společnost je italský výrobce modifikovaných bitumenových pásů:

Společnost PLUVITEC S.p.A. byla založena v roce 1988 a výrobní závod vybudován v městě Ronco nedaleko Verony.

Od svého založení prožívá společnost dynamický rozvoj a jen v průběhu posledních šesti let téměř ztrojnásobila výrobní kapacitu závodu na současných 25 miliónů m2,  modifikovaných bitumenových pásů, které vyrábí na třech výrobních linkách. Zde s minimálním počtem pracovních sil a maximem automaticky řízených operací produkuje zboží, které kromě mateřské země exportuje do mnoha zemí celého světa.

Výrobce PLUVITEC S.p.A. je úspěšný na celosvětovém trhu i proto, že vsadil na silnou vlastní jednotku technického rozvoje. V laboratořích ve zdejším výrobním závodě se připravují nové směsi pro nové výrobky (elastomerní, plastomerní, elastoplastomerní, duální, samolepící, tepelně aktivní), odzkušují nové aplikace výztužných materiálů (kompozitní vložky, polyesterové, skelné, hliníkové a speciální) a nové možnosti povrchových úprav ať již horního povrchu (minerální či keramizovaný granulát, TNT povlak, hliníková folie, nátěry) či spodního  povrchu (sofistikované profilování spodního povrchu pro optimální aplikaci, mastek, PE folie, a další). Výsledkem jsou technické inovace výrobního sortimentu v relativně krátkém kroku, které snesou ta nejpřísnější měřítka i v porovnání s největšími evropskými výrobci v komoditě - duální pásy, samolepící pásy, termoaktivní pásy, zastudena lepené pásy, speciální pásy proti prorůstání kořenů, speciální pásy se zvýšenou požární odolností, speciální pásy proti prostupu par, pásy pro jednovrstvé hydroizolační systémy, a další.

Rovněž výroba již zavedených produktů podléhá stálé mezioperační a výstupní kontrole s vyhodnocením v laboratořích.

Přestože škála výrobků, produkovaných zdejším závodem , je velmi široká, výrobce dokáže pružně reagovat na změny výrobního programu linek a přijímá do výroby objednávky i velmi malého rozsahu, a to již od cca 1500 m2 pásů jednotlivých druhů. Proto je schopen svým klientům nabídnout celou šíři svého výrobního sortimentu nejen jako zvládnuté technologické zadání, ale i v reálné obchodní praxi v reálném čase.