BOHEMIA FR SYSTEMS
spol. s r.o.
Kydlinovská 161/27
HRADEC KRÁLOVÉ
tel.: 495 212 802
e-mail: infopluvitec.cz


Tématické odkazy:
STAMACO


Reklamní partner:

 

KONTAKTY HISTORIE PLUVITEC VÝSTAVY DOKUMENTY

HISTORIE

Společnost BOHEMIA FR SYSTEMS spol. s r.o. byla založena v roce 1992 s výlučně českou majetkovou účastí, se sídlem v Hradci Králové.

Převládajícím předmětem činnosti společnosti je obchodní činnost. Ostatní činnosti, které jsou předmětem podnikání společnosti, zařadila společnost do svého rejstříku z důvodů podpory obchodu, ať již je to činnost technických poradců v oblasti stavebnictví a architektury, inženýrská činnost v investiční výstavbě, zprostředkování obchodu a služeb či reklamní činnost a marketing.

Hlavní aktivitou společnosti je distribuce modifikovaných bitumenových pásů italského výrobce PLUVITEC    a fólií z měkčeného PVC španělského výrobce DANOSA. Společnost BOHEMIA FR SYSTEMS, spol. s r.o. je výhradním dovozcem těchto materiálů pro Českou republiku. V rámci své exkluzivity organizuje společnost odbyt prostřednictvím sítě obchodních partnerů k odborným montážním firmám a investorům v celé republice. Centrála v Hradci Králové zajišťuje kromě vlastního nákupu a dovozu rovněž její uložení v centrálním skladu, kde je připravena k dalšímu toku v rámci českého trhu. V tomto skladu se rovněž vytváří nezbytné zásoby v hlavních a nejpoptávanějších druzích výrobků, aby bylo možné eliminovat nerovnoměrnost trhu s ohledem na sezónnost komodity.