BOHEMIA FR SYSTEMS
spol. s r.o.
Kydlinovská 161/27
HRADEC KRÁLOVÉ
tel.: 495 212 802
e-mail: infopluvitec.cz


Tématické odkazy:
STAMACO


Reklamní partner:

 

TECHNICKÝ SERVIS PROSPEKTY CERTIFIKACE DOPRAVA OBCHODNÍ DOKUMENTY

TECHNICKÝ SERVIS, PORADENSTVÍ

BOHEMIA FR SYSTEMS, spol. s r.o. nabízí kromě vynikajících produktů PLUVITEC  v oboru hydroizolací také samozřejmě, nezbytný servis, a to jak pro projekční organizace (architekty, stavební inženýry a techniky), investory, stavební podnikatele ale i obchodníky se stavebními hmotami. Nabízený servis - odborně - technické poradenství, pomáhá nabízené produkty PLUVITEC optimálně a efektivně zpracovat a zabudovat do dotčených stavebních konstrukcí. Poradci firmy jsou průběžně k dispozici všem zákazníkům, odeberou sondy ze střešních plášťů včetně vyhodnocení certifikovanou laboratoří, posoudí stávající skladby včetně souvisejících nadstřešních prvků, zpracují Vám spotřebu materiálu, provedou variantní technologický návrh včetně podrobného posouzení stavební fyziky s nejmo-dernějším SOFTWAREM (programy AREA 2001, MEZERA 2001, TEPLO 2001, RADON 2001).

Součástí poradenství je i bezplatné zaškolování montážních firem v rámci systému PLUVITEC - GROUP i periodické obnovování a doplňování autorizací firem již proškolených.

Odborné znalosti a zkušenosti plynoucí z velice progresivního a intenzivního působení v oboru tvoří spolehlivý základ řešení problematiky hydroizolací.

Kontaktujte nás!